Dodano 5 dni temu
Ludomira Różyckiego 12, 58-500 Jelenia Góra, Poland
2400 zł / miesiąc
Oferta tylko w u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy Różyckiego. Dzieci i zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - przedpokoju - łazienki z prysznicem i WC. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica. Koszt najmu występuje w kwocie 2400zł w tym wliczony już czynsz do JSM, dodatkowo dochodzą do opłat media (najmujący przepisują media na siebie). Kaucja w kwocie 2400zł. Oferta dla klientów szukających mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji z bliskim dostępem do centrum, marketów, szkół, przychodni, itd. Polecamy i Zapraszamy. Najemca przy podpisaniu umowy najmu opłaca jednorazowo prowizję biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Nota prawna. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online
Oferta tylko w u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy Różyckiego. Dzieci i zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - przedpokoju - łazienki z prysznicem i WC. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica. Koszt najmu występuje w kwocie 2400zł w tym wliczony już czynsz do JSM, dodatkowo dochodzą do opłat media (najmujący przepisują media na siebie).
Kaucja w kwocie 2400zł. Oferta dla klientów szukających mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji z bliskim dostępem do centrum, marketów, szkół, przychodni, itd. Polecamy i Zapraszamy. Najemca przy podpisaniu umowy najmu opłaca jednorazowo prowizję biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Nota prawna. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
37 m²
Cena
2400 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Umeblowane
Tak
Cena za m²
65 zł
Oferta znajduje się pod adresem Ludomira Różyckiego 12, 58-500 Jelenia Góra, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Jelenia Góra