mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m² w mieście Katowice

Katowice, Metropolis GZM, Poland

1799 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Katowice

Opis nieruchomości Wyjątkowa oferta !!! Przedstawiamy Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,48 m2 położone W Katowicach na osiedlu Karoliny Składa się z, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki z WC . Mieszkanie usytuowane jest w bardzo cichej okolicy. W skład lokalu wchodzi komórka lokatorska o pow. 2,55 m2 Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym 200 zł. -nowe instalacje ( wod - kan, elektryka) - okna PCV - grzejniki - kompleksowo wykończona łazienka i WC - panele na podłogach - kuchnia zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem LOKALIZACJA: Niewątpliwym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa Dodatkowe informacje: - Czynsz dodatkowo płatny 700 zł. - lokal stanowiący odrębną nieruchomość - centralne ogrzewanie miejskie - ciepła woda; wodociąg miejski Oferta godna uwagi, zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

33 m²

Cena

1799 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Katowice, Metropolis GZM, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Katowice

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Raciborska 13, 40-074 Katowice, Poland

1440 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Raciborska 13, 40-074 Katowice, Poland

1440 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Raciborska 13, 40-074 Katowice, Poland

1440 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy