kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 29 m² w mieście Wrocław

Salon Fryzjerski - Beata Rudka, Żwirki i Wigury 1/1B, 54-621 Wrocław, Poland

1850 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 18-05-2026

Kawaleka, Żwirki i Wigury 1 lok. 14

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Żwirki i Wigury 1 lok 14Składa się z pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju.Kawalerka wydzielona z mieszkania. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - cichej i spokojnej. W pobliżu dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych placówek handlowo-usługowych. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD (lodówka + zamrażarka, płyta elektryczna). W pokoju łóżko wraz z szafą i komodą. Wi-fi w cenie!

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

29 m²

Cena

1850 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

18-05-2026

Cena za m²

64 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Salon Fryzjerski - Beata Rudka, Żwirki i Wigury 1/1B, 54-621 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m²

Zawidowska 47, 54-106 Wrocław, Poland

1490 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m²

Zawidowska 47, 54-106 Wrocław, Poland

1490 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Kluczborska 11, 50-323 Wrocław, Poland

1490 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy