Krucza 4, 93-180 Łódź, Poland
1140 zł / miesiąc
Kawalerka dla jednej osoby w dzielnicy Górniak przy Parku Reymonta w Łodzi ul. Krucza 4 Wyposażenie: Mieszkanie wyposażone jest w rozkładaną sofę, pojemną szafę, krzesło oraz aneks kuchenny z płytą elektryczną.Łazienka i toaleta: W łazience znajduje się prysznic, pralka, umywalka i toaleta.Urządzenia gospodarcze: we własnym zakresieOgrzewanie: miejskieInternet: we własnym zakresieTelewizja: we własnym zakresiePiętro: 4Parking: pod kamienicą bezpłatny Opłata za media według zużycia (prąd, woda, śmieci) szacunkowo wynosi 250zł Przez cały okres najmu mieszkanie i najemcy znajdują się pod nasza opieką. Nasz zespół zapewnia stałą opiekę techniczną i administracyjną. W razie nieprzewidzianych sytuacji nie jesteś pozostawiony sam z problemem!
Kawalerka dla jednej osoby w dzielnicy Górniak przy Parku Reymonta w Łodzi ul. Krucza 4 Wyposażenie: Mieszkanie wyposażone jest w rozkładaną sofę, pojemną szafę, krzesło oraz aneks kuchenny z płytą elektryczną.Łazienka i toaleta: W łazience znajduje się prysznic, pralka, umywalka i toaleta.Urządzenia gospodarcze: we własnym zakresieOgrzewanie: miejskieInternet: we własnym zakresieTelewizja: we własnym zakresiePiętro: 4Parking: pod kamienicą bezpłatny Opłata za media według zużycia (prąd, woda, śmieci) szacunkowo wynosi 250zł Przez cały okres najmu mieszkanie i najemcy znajdują się pod nasza opieką.
Nasz zespół zapewnia stałą opiekę techniczną i administracyjną. W razie nieprzewidzianych sytuacji nie jesteś pozostawiony sam z problemem!
Typ nieruchomości
kawalerka
Pokoje
1
Powierzchnia
20 m²
Cena
1140 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
09-08-2026
Parking
Tak
Cena za m²
57 zł
Oferta znajduje się pod adresem Krucza 4, 93-180 Łódź, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Łódź