Dodano wczoraj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m² w mieście Katowice

Francuska 31, 40-027 Katowice, Poland

1500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia, Katowice Koszutka Francuska, 1500 PLN, 19 m2, domy-58933/2089/OMW

Przytulna kawalerka na wynajem – Katowice, ul. Francuska Zapraszamy do wynajęcia komfortowej kawalerki o powierzchni 19 m², zlokalizowanej w sercu Katowic, przy ul. Francuskiej. Mieszkanie jest idealne dla jednej osoby lub pary, ceniącej wygodę i świetną lokalizację. Opis mieszkania: MIESZKANIE: Salon z aneksem kuchennym – wyposażony w meble kuchenne w zabudowie, zlewozmywak, lodówkę, płytę grzewczą elektryczną, kanapę oraz stolik z krzesłami. Łazienka – przestronna, wyposażona w pralkę. LOKALIZACJA: Bliskość natury – w pobliżu znajduje się park Trzy (...) Przytulna kawalerka na wynajem – Katowice, ul. Francuska Zapraszamy do wynajęcia komfortowej kawalerki o powierzchni 19 m², zlokalizowanej w sercu Katowic, przy ul. Francuskiej. Mieszkanie jest idealne dla jednej osoby lub pary, ceniącej wygodę i świetną lokalizację. Opis mieszkania: MIESZKANIE: Salon z aneksem kuchennym – wyposażony w meble kuchenne w zabudowie, zlewozmywak, lodówkę, płytę grzewczą elektryczną, kanapę oraz stolik z krzesłami. Łazienka – przestronna, wyposażona w pralkę. LOKALIZACJA: Bliskość natury – w pobliżu znajduje się park Trzy Stawy, idealny na spacery, bieganie i odpoczynek. Doskonała infrastruktura – w okolicy liczne sklepy, restauracje oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Koszty wynajmu: CENA: Czynsz najmu: 1500 zł Czynsz administracyjny: 280 zł Dodatkowe opłaty: gaz i prąd według zużycia Kaucja: 3000 zł Zainteresowany? S

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

19 m²

Cena

1500 zł

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Francuska 31, 40-027 Katowice, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Katowice

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

40-140 Katowice, Poland

1200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Rysia 1, 40-141 Katowice, Poland

1200 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 55.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 55 m²

Rynek 5, 40-003 Katowice, Poland

1200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (19.0 m²) do wynajęcia w mieście Katowice (Francuska 31, 40-027 Katowice, Poland) – rentola.pl