mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m² w mieście Kraków

Karola Bunscha 20, 30-392 Krakow, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy. Składa się ono z dużego, jasnego pokoju i oddzielnej kuchni zabudowanej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt AGD ( lodówka, płyta, piekarnik) , dużej łazienki z wanną oraz przedpokoju z szafą. Do mieszkania przynależy balkon . Budynek kameralny o podwyższonym standardzie, z windą , położony na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu (24/7). Możliwość podłączenia TV i internetu. W okolicy niezbędna infrastruktura oraz zaplecze handlowo usługowe. Bardzo dobra komunikacja około 5 min do pętli tramwajowej. Doskonały wyjazd na obwodnicę. Czynsz 2350 PLN , zaliczka na eksploatację 580 PLN (zawiera ryczałt na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, śmieci, ochronę - uzależniona od zużycia), prąd płatny wg zużycia. Możliwość wynajmu miejsca w garażu podziemnym 300 PLN. Wymagana jednomiesięczna kaucja i wynagrodzenie biura. Wynajem w oparciu o umowę najmu okazjonalnego. Dostępne od czerwca Zobacz Wirtualny Spacer Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Cyprian Ziółkowski (licencja nr: 17165) Więcej szczegółów (zdjęcia, filmy, rzuty) dotyczących tej oferty na naszej stronie www.4 Powołaj się na portal ogłoszeniowy. Ogłoszenie nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dane z certyfikatu energetycznego:

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

34 m²

Cena

2350 zł

Cena za m²

69 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Karola Bunscha 20, 30-392 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

Nowość
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

Andrzeja Sokołowskiego 31, 31-436 Krakow, Poland

1880 zł / miesiąc

Nowość

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

Henryka Wieniawskiego, 31-477 Krakow, Poland

1880 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m²

Centrum Wspinaczkowe Forteca, Racławicka 60, 30-017 Krakow, Poland

1900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy