mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m² w mieście Warszawa

Juliusza Słowackiego, 01-636 Warsaw, Poland

2497 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

28 m²

Cena

2497 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

89 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Juliusza Słowackiego, 01-636 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Wołoska 80, 02-507 Warsaw, Poland

1999 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Wołoska 80, 02-507 Warsaw, Poland

1999 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Wołoska 80, 02-507 Warsaw, Poland

1999 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy