mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m² w mieście Warszawa

Dąbrowszczaków 8, 03-474 Warsaw, Poland

1890 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej lokalizacji przy , w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolei miejskiej SKM oraz stacja metra Dworzec Wileński (ok. 1,1 km - około 13 minut spacerem). Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do innych części miasta. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: Przytulna kawalerka (mieszkanie jednopokojowe) idealna dla jednej osoby lub pary. Doskonała opcja dla osób pracujących lub studiujących, które szukają wygodnego miejsca do życia w dobrej lokalizacji. Czynsz najmu: 1999 zł Czynsz administracyjny: 600 zł Łączny koszt miesięczny: 2600 zł Kaucja: 1999 zł

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1890 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Jacuzzi

Tak

Cena za m²

95 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Dąbrowszczaków 8, 03-474 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Delikatesy Sezam, Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1, 02-796 Warsaw, Poland

1512 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²

Rossmann, Ogrodowa 31, 00-895 Warsaw, Poland

1516 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Poczta Polska, Białobrzeska 22, 02-365 Warsaw, Poland

1548 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy