mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m² w mieście Warszawa

Stanisława Augusta 22, 03-847 Warsaw, Poland

2650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

WESTATE Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni tuż przy Parku Skaryszewskim/ przy cichej uliczce Mieszkanie po generalnym remoncie, znajduje się na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy Przestrzeń powiększają wysokie sufity - 2,88 m. Wielkim atutem mieszkania jest: DOSKONAŁA LOKALIZACJA: • 12 min. tramwajem do ścisłego centrum Warszawy oraz Starego Miasta • 10 min. pieszo do SWPS (Uczelnia Wyższa) • 2 min. pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego (al. Waszyngtona, ul. Grochowska) • 5 min. do Dworca Wschodniego PKP • 7 min. do Metra Stadion Narodowy • 1 min. pieszo do Centrum Muzyki Klasycznej i Symfonicznej CO W POBLIŻU • przystanki autobusowe i tramwajowe przy ul. Waszyngtona oraz ul.Grochowskiej • Park Skaryszewski • 2 duże arterie komunikacyjne • Biedronka, poczta, sklepy spożywcze, piekarnia, urzędy, szpitale, szkoły, szkoła tańca Stefano Terrazzino Mieszkanie jest czynsz najmu czynsz administracyjny + opłaty za prąd, wodę i CO według wskazań licznika kaucja Po więcej szczegółów zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

33 m²

Cena

2650 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

80 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stanisława Augusta 22, 03-847 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45 m²

Cieplarniana 42, 01-472 Warsaw, Poland

2126 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Przy Agorze 3, 01-960 Warsaw, Poland

2130 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²

Józefa Piusa Dziekońskiego 4, 00-728 Warsaw, Poland

2143 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy