Dodano wczoraj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 14 m² w mieście Zabrze

Świętego Floriana, 41-800 Zabrze, Poland

900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. -Nieruchomość- Powierzchnia 14 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Możliwość swobodnego parkowania przy budynku. -Lokalizacja- W pobliżu znajdują się popularne sklepy (Dino, Lidl), punkty usługowe oraz lokalne lokale gastronomiczne. W okolicy dostępne są zielone tereny rekreacyjne (Park im. Rotmistrza Witolda Pileckiego) oraz place zabaw, co zapewnia ciszę, komfort oraz doskonałe warunki do wypoczynku po pracy czy nauce. Świetna komunikacja miejska – bliskość przystanków autobusowych gwarantuje sprawny dojazd do centrum Zabrza oraz szybkie połączenie z miastami ościennymi Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. -Wyposażenie- Pokój: stół z krzesłem, sofa, komoda, półki. Aneks kuchenny: szafki wiszące i stojące, lodówka, dwupalnikowa płyta elektryczna, zlewozmywak, piekarnik. Łazienka razem z WC: kabina prysznicowa, umywalka, lustro. Otoczenie: Basen - 3 000 m, Park - 500 m, Przedszkole - 800 m, Przychodnia - 450 m, Restauracja - 1 200 m, Sklep spożywczy - 280 m, Szkoła podstawowa - 800 m, Uczelnia wyższa - 3 000 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 450 m, Autobusy nr - 89, Odległość do przystanku tramwajowego - 1 000 m, Tramwaje - 1, 4, 5, 9, 11, Odległość od stacji PKP - 3 500 m, Odległość do stacji kolejki podmiejskiej - 3 500 m, Odległość do dworca autobusowego - 3 500 m Cena najmu: 900 zł Opłaty administracyjne: 300 zł/1 osoba; 440 zł/2 osoby; Średnie opłaty za media: według zużycia Suma opłat: 1 200 zł/1 osoba; 1 340 zł/2 osoby; Zadzwoń - lub napisz szukam. Pełna kwota kaucji wymagana przy zawarciu umowy najmu. Zarezerwuj zdalnie !! E-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

14 m²

Cena

900 zł

Cena za m²

64 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Świętego Floriana, 41-800 Zabrze, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Zabrze

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22 m²

Wincentego Witosa 8a, 41-814 Zabrze, Poland

900 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22 m²

Wincentego Witosa 8a, 41-814 Zabrze, Poland

900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy