mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m² w mieście Warszawa

Wiejska 14, 00-490 Warsaw, Poland

3000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Do wynajęcia elegancka kawalerka w zabytkowej kamienicy przy ul. Wiejskiej 14 - Śródmieście, Warszawa Oferujemy na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 36,05 m², położoną na 3. piętrze wyjątkowej, modernistycznej kamienicy z lat 30. XX wieku, projektu Wacława Weckera. Budynek wyposażony jest w windę, a jego prestiżowa lokalizacja - tuż przy Sejmie, Parku Ujazdowskim i Placu Trzech Krzyży - gwarantuje doskonałe połączenie komfortu życia z klimatem historycznej Warszawy. Opis mieszkania: Powierzchnia: 36,05 m² Piętro: 3 (z windą) Układ: przestronny pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie jest jasne, wysokie i ciche - idealne dla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie, ceniącej sobie kameralny klimat i bliskość ścisłego centrum Warszawy. Dodatkowe atuty: reprezentacyjna klatka schodowa, nowoczesna winda, prestiżowe sąsiedztwo (placówki dyplomatyczne, urzędy, kawiarnie, restauracje), szybki dostęp do komunikacji miejskiej i terenów zielonych. Do czynszu należy doliczyć opłaty administracyjne w wysokości około 700 zł miesięcznie plus opłaty za energie elektryczna wg. wskazań licznika.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

36 m²

Cena

3000 zł

Cena za m²

83 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wiejska 14, 00-490 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37 m²

Księdza Jerzego Popiełuszki 3, 01-786 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m²

Federa, Nowolipie 13/15, 00-150 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Chełmska 18A, 00-725 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (36.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wiejska 14, 00-490 Warsaw, Poland) – rentola.pl