mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22 m² w mieście Zgierz

Generała Henryka Dąbrowskiego, 95-105 Zgierz, Poland

1600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Oferujemy do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni na ul. Dąbrowskiego. : wyposażona w sprzęt AGD , pełna zabudowa kuchenna. gres na podłodze, gładź gipsowa na ścianach. lodówka, kuchenka indukcyjna. : na podłodze gres , ściany gładź gipsowa. Standard: sofa rozkładana, szafa, stół, krzesła, regał. wieszak. kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką, pralka. przed budynkiem. od zaraz jest to opłata obejmująca czynsz stanowiący przychód wynajmującego, czynsz administracyjny. : prąd i woda zgodnie ze wskazaniem zużycia, śmieci w przeliczeniu na liczę osób w lokalu. Mieszkanie jest w pełni opomiarowane. pełna komunikacja publiczna, liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła, przedszkole, tereny rekreacyjne, restauracje, apteka, przychodnie lekarskie. Polecam i zapraszam na prezentację.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

22 m²

Cena

1600 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

73 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Generała Henryka Dąbrowskiego, 95-105 Zgierz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Zgierz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

blok 1, Księdza Szczepana Rembowskiego 62-66, 95-100 Zgierz, Poland

1300 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Bank Spółdzielczy, Długa 62a, 95-100 Zgierz, Poland

1399 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Bank Spółdzielczy, Długa 62a, 95-100 Zgierz, Poland

1399 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy