Dodano wczoraj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m² w mieście Warszawa

Trzech Budrysów 23, 02-381 Warsaw, Poland

2200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna mikro kawalerka położona przy ul. Siewierskiej 3 w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy. Powierzchnia 16 m². Praktycznie zagospodarowana przestrzeń. -Lokalizacja- Świetnie skomunikowana, spokojna, zielona okolica z dużą ilością drzew i terenów rekreacyjnych. Blisko Pole Mokotowskie – idealne miejsce na spacer i aktywny wypoczynek. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe– szybki dojazd do centrum miasta oraz uczelni. Niedaleko Warszawski Uniwersytet Medyczny. W okolicy sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje i punkty usługowe. Idealne mieszkanie dla singla lub studenta. -Wyposażenie- Salon: kanapa rozkładana, stolik kawowy, szafa, komoda, stół + 2 krzesła. Kuchnia: lodówka, okap, 2-palnikowa płyta indukcyjna, mikrofalówka, zlewozmywak. Łazienka: pralka, prysznic, WC, umywalka. Otoczenie: Apteka - 350 m, Centrum handlowe - 2 000 m, Fryzjer - 650 m, Kawiarnia - 500 m, Park - 1 200 m, Poczta - 700 m, Przychodnia - 220 m, Restauracja - 450 m, Siłownia - 700 m, Sklep spożywczy - 250 m, Szpital - 1 800 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 220 m, Autobusy nr - 154, 157, 172, Odległość do przystanku tramwajowego - 300 m, Tramwaje - 1, 7, 9, 14, 15, 22 Cena najmu: 2200 zł Opłaty administracyjne: 480 zł/1 osoba; 620 zł/2 osoby; Średnie opłaty za media: 150 zł/1 osoba; 200 zł/2 osoby; Suma opłat: 2 830 zł/1 osoba; 3 020 zł/2 osoby; Zadzwoń - lub napisz szukam. Pełna kwota kaucji wymagana przy zawarciu umowy najmu. Zarezerwuj zdalnie !! E-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

16 m²

Cena

2200 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Jacuzzi

Tak

Cena za m²

138 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Trzech Budrysów 23, 02-381 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 61.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 61 m²

Instytut Kosmetyczny Babor, Żytnia 16, 01-014 Warsaw, Poland

1768 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 48 m²

Aleja Armii Ludowej 6, 00-571 Warsaw, Poland

1776 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Wiejska 14, 00-490 Warsaw, Poland

1788 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy