mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m² w mieście Warszawa

Grzybowska 43A, 00-852 Warsaw, Poland

3800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

WE SPEAK UA | PL | RU | ENG Оренда 1-кімнатної квартири - Mennica Residence, Варшава, Здається в оренду елегантна квартира високого стандарту, розташована на 9-му поверсі сучасного будинку. Складається з вітальні-спальні з зручними меблями, повністю обладнаної кухні (холодильник, посудомийна машина) та ванної кімнати з пральною машиною. Квартира світла, тепла та з чудовим краєвидом. Житловий комплекс сучасний, У вартість входить доступ до добре обладнаної SPA & Fitness зони (тренажерний зал з терасою, баскетбольний зал, фітнес-зал, сквош-зал, суха та волога сауна, дитяча кімната, конференц-зал), якою можуть користуватися мешканці Mennica Residence. Пральна машина-сушильна машина, індукційна плита, витяжка, холодильник-морозильна камера, телевізор, мікрохвильова піч Вартість оренди: 4500 zł + оплата за електроенергію та інтернет Депозит: 4500 zł Перегляд квартири та заселення можливий від зараз. Пропозиція Агенції Нерухомості Wynajem 1-pokojowego mieszkania - Mennica Residence, Warszawa Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z salonu-sypialni z wygodnymi meblami, w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, zmywarka) oraz łazienki z pralką. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i ma wspaniały widok. Osiedle jest nowoczesne, a w cenie najmu uwzględniony jest dostęp do dobrze wyposażonej strefy SPA & Fitness (siłownia z tarasem, sala do koszykówki, sala fitness, kort do squasha, sucha i mokra sauna, pokój dla dzieci, sala konferencyjna), z której mogą korzystać mieszkańcy Mennica Residence. Na wyposażeniu: pralka-suszarka, płyta indukcyjna, okap, lodówka-zamrażarka, telewizor, kuchenka mikrofalowa. Koszt najmu: 4500 zł + opłaty za prąd i internet Kaucja: 4500 zł Oferta Biura Nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

28 m²

Cena

3800 zł

Cena za m²

136 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Grzybowska 43A, 00-852 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Oś Królewska 18C, 02-972 Warsaw, Poland

3040 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Oś Królewska 18C, 02-972 Warsaw, Poland

3040 zł / miesiąc

Przykładowy obraz

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Sienna 63, 00-820 Warsaw, Poland

3045 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy