mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m² w mieście Warszawa

Gniewkowska 33, 01-253 Warsaw, Poland

2850 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

STUDIO 19 MKW z LOGGIĄ i GARAŻEM. CENA WYNAJMU ZAWIERA OPŁATĘ ADMINISTRACYJNĄ. Nowoczesne studio w wysokościowcu w centrum miasta; kompletnie umeblowane i wyposażone. Doskonała komunikacja 5 minut do stacji PKP Wola / Kasprzaka. Do mieszkania przynależy stanowisko parkingowe - w cenie. Do ceny za wynajem należy doliczyć koszt zużycia prądu. Polecam. ::DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: apartamentowiec Dozór budynku: monitoring Głośność: ciche Widok: panorama miasta Gaz: brak Woda: miejska Otoczenie: tereny zurbanizowane Ogrzewanie: co miejskie Komunikacja publ.: kolej, autobus, tramwaj Winda: TAK Usytuowanie: środkowe Drzwi antywłamaniowe: TAK Teren ogrodzony: TAK Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Garaż: miejsce garażowe w budynku Stan lokalu: bardzo dobry Okna: PCV nowe Instalacje: nowe Balkon/taras: jest Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 5 Rok budowy: 2020 Liczba pokoi: 1 Wysokość pomieszczeń [m]: 265 Ilość sypialni: 1 Typ kaucji: jednomiesięczna ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Ewa Krysik ::DANE BIURA AKCES Nieruchomości Ursynów Aleja Komisji Edukacji Narodowej Warszawa

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

19 m²

Cena

2850 zł

Cena za m²

150 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Gniewkowska 33, 01-253 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39 m²

Heroldów 17D, 01-991 Warsaw, Poland

2290 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39 m²

Heroldów 17D, 01-991 Warsaw, Poland

2290 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39 m²

Bielany, Warszawa, Poland

2290 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy