mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m² w mieście Kraków

Emigrant Coffee 2.0 - Kalwaryjska, Kalwaryjska 1, 30-506 Krakow, Poland

2000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia / Stare Podgórze / osobna kuchnia

Szczegóły oferty 2 000 PLN/m-c (66 PLN/m 2 ) Powierzchnia: 30 m 2 1 pokój Piętro I kamienica więcej detali pobierz ofertę Opis oferty Do wynajęcia kawalerka na Starym Podgórzu / ulica Kalwaryjska Mieszkanie wyposażone , w bardzo dobrym stanie technicznym. Kamienica dobrze utrzymana i odnowiona. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze o powierzchni około 30 m2 składa się z: przedpokoju z szafą osobnej kuchni dużego pokoju łazienki połączonej z WC Doskonała lokalizacja . W pobliżu: przystanek MPK 3 minuty od mieszkania dojście do Centrum Krakowa około 10 minut piechotą liczne sklepy i punkty gastronomiczne tereny wypoczynkowe nad Wisłą do 5 minut piechot Cena: 2000 zł + czynsz administracyjny 550 zł ( zawiera zaliczki na ogrzewanie i wodę ). Dodatkowo płatny prąd. Kaucja jednorazowa w wysokości 2000 zł. Lokalizacja Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Każde biuro nieruchomości działające pod marką neodom® jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

30 m²

Cena

2000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

67 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Emigrant Coffee 2.0 - Kalwaryjska, Kalwaryjska 1, 30-506 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Pielęgniarek 7, 31-201 Krakow, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Erazma Jerzmanowskiego 20, 30-870 Krakow, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Proszowicka 14, 31-228 Krakow, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy