Dodano wczoraj
Klecińska, 54-411 Wrocław, Poland
2600 zł / miesiąc
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. - Przestronny pokój dzienny z balkonem francuskim, - Funkcjonalna kuchnia, - Łazienka z WC, - Przedpokój, - Szafy wnękowe. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Na ścianach znajdują się gładzie, a podłogę zdobi dobrze zachowana mozaika dębowa. Do mieszkania przynależy Wokół budynku dostępnych jest wiele (...) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. - Przestronny pokój dzienny z balkonem francuskim, - Funkcjonalna kuchnia, - Łazienka z WC, - Przedpokój, - Szafy wnękowe. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Na ścianach znajdują się gładzie, a podłogę zdobi dobrze zachowana mozaika dębowa. Do mieszkania przynależy Wokół budynku dostępnych jest wiele miejsc postojowych. wygodna, nowa winda. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się: - Szkoły, - Place zabaw, - Boiska, - Bazar ze świeżą żywnością, - Lokalnie sklepy i punkty usługowe, - Centrum handlowe Sadyba Best Mall. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej - oraz bliskość pętli autobusowej. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. - Przestronny pokój dzienny z balkonem francuskim, - Funkcjonalna kuchnia, - Łazienka z WC, - Przedpokój, - Szafy wnękowe. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Na ścianach znajdują się gładzie, a podłogę zdobi dobrze zachowana mozaika dębowa. Do mieszkania przynależy Wokół budynku dostępnych jest wiele (...) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. - Przestronny pokój dzienny z balkonem francuskim, - Funkcjonalna kuchnia, - Łazienka z WC, - Przedpokój, - Szafy wnękowe.
Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Na ścianach znajdują się gładzie, a podłogę zdobi dobrze zachowana mozaika dębowa. Do mieszkania przynależy Wokół budynku dostępnych jest wiele miejsc postojowych. wygodna, nowa winda. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się: - Szkoły, - Place zabaw, - Boiska, - Bazar ze świeżą żywnością, - Lokalnie sklepy i punkty usługowe, - Centrum handlowe Sadyba Best Mall. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej - oraz bliskość pętli autobusowej. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
1
Powierzchnia
35 m²
Cena
2600 zł
Cena za m²
74 zł
Oferta znajduje się pod adresem Klecińska, 54-411 Wrocław, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Wrocław