Dodano 6 dni temu

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45 m² w mieście Warszawa

Marek Bazarek, Belgradzka 12, 02-793 Warsaw, Poland

2700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia, Warszawa Ursynów Belgradzka, 2700 PLN, 45,2 m2, domy-39

KAWALERKA PRZY METRZE! Do wynajęcia przestronna, jasna i umeblowana kawalerka na trzecim piętrze bloku na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12, 250 m od stacji metra Natolin. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, okap). Łazienka świeżo po generalnym remoncie. Część sypialniana za przepierzeniem zapewniającym intymność. Mieszkanie bardzo ciche. Czysta klatka, spokojne i miłe sąsiedztwo. W pobliżu sklepy, piekarnia, szkoła, przychodnia, poczta, biblioteka, apteka, banki, parking, (...) KAWALERKA PRZY METRZE! Do wynajęcia przestronna, jasna i umeblowana kawalerka na trzecim piętrze bloku na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12, 250 m od stacji metra Natolin. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, okap). Łazienka świeżo po generalnym remoncie. Część sypialniana za przepierzeniem zapewniającym intymność. Mieszkanie bardzo ciche. Czysta klatka, spokojne i miłe sąsiedztwo. W pobliżu sklepy, piekarnia, szkoła, przychodnia, poczta, biblioteka, apteka, banki, parking, restauracje, jak również centrum handlowe Galeria Ursynów. Las Kabacki w odległości 20 min. spacerkiem. Mieszkanie wolne od zaraz. Możliwość wynajęcia garażu. Koszt najmu - 2700 PLN, dodatkowo czynsz do wspólnoty ok. 300 PLN + zaliczka na media ok. 300 PLN. Kaucja 3000 PLN. Wyłącznie umowa okazjonalna najmu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

45 m²

Cena

2700 zł

Cena za m²

60 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Marek Bazarek, Belgradzka 12, 02-793 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 39 m²

Artur Malawski, Artura Malawskiego 5, 02-641 Warsaw, Poland

2160 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45 m²

Banderii 4, 01-164 Warsaw, Poland

2160 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Wiktoryn 6, 02-463 Warsaw, Poland

2160 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (45.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Marek Bazarek, Belgradzka 12, 02-793 Warsaw, Poland) – rentola.pl