Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m² w mieście Poznań

Polna 50, 60-533 Poznan, Poland

2000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia, wielkopolskie Poznań Jeżyce Polna, 2000 PLN, 25,7 m2, domy-gratka-47408515

Do wynajęcia przytulna, jasna i komfortowa kawalerka w świetnej i popularnej lokalizacji przy ul. Polnej w Poznaniu. Wygodę życia codziennego zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów, kawiarni czy terenów spacerowych. Prężnie rozwijająca się słynna dzielnica Jeżyce oferuje szereg atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w odnowionej, nowoczesnej kamienicy z windą. Jest funkcjonalne, kompaktowe, ładnie doświetlone oraz w pełni wyposażone. Składa się z ładnego (...) Do wynajęcia przytulna, jasna i komfortowa kawalerka w świetnej i popularnej lokalizacji przy ul. Polnej w Poznaniu. Wygodę życia codziennego zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów, kawiarni czy terenów spacerowych. Prężnie rozwijająca się słynna dzielnica Jeżyce oferuje szereg atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w odnowionej, nowoczesnej kamienicy z windą. Jest funkcjonalne, kompaktowe, ładnie doświetlone oraz w pełni wyposażone. Składa się z ładnego pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki. Koszty i warunki najmu: Czynsz z tytułu najmu 2000,00 zł Opłaty dodatkowe eksploatacyjne 500,00 zł ( wg zużycia ) + energia elektryczna Kaucja 3000,00 zł Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt. Zainteresowane osoby zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

25 m²

Cena

2000 zł

Cena za m²

80 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Polna 50, 60-533 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Poznańska 11, 60-848 Poznan, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

unnamed road, 61-646 Poznan, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

unnamed road, 61-687 Poznan, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (25.0 m²) do wynajęcia w mieście Poznań (Polna 50, 60-533 Poznan, Poland) – rentola.pl