Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m² w mieście Piotrków Trybunalski

Kazimierz Szmidt, Juliusza Słowackiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski, Poland

1310 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka na Os. Centrum, ul. Słowackiego 11 Piotrków Trybunalski

Opis lokalu: DOSTĘPNE OD Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 11 w Piotrkowie Trybunalskim (Osiedle Centrum), przyjazne dla zwierząt, idealne dla singla lub pary. Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 18 m². Lokal znajduje się na parterze. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym i wydzielonym salonem. Mieszkanie przyjazne dla zwierząt. Lokalizacja: Centrum Piotrkowa Trybunalskiego wszystko w zasięgu kilku minut. W pobliżu Rynek Trybunalski oraz Stare Miasto w Piotrkowie Trybunalskim. Blisko sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Dobra komunikacja z innymi częściami miasta. Wyposażenie: Aneks: lodówka, stół, dwa krzesła, płyta indukcyjna. Salon: kanapa, komoda, szafa, stolik. Łazienka: prysznic, pralka, toaleta. Otoczenie: Apteka - 400 m, Bankomat - 21 m, Basen - 600 m, Fryzjer - 140 m, Kawiarnia - 500 m, Liceum - 650 m, Park - 400 m, Poczta - 700 m, Przedszkole - 250 m, Przychodnia - 500 m, Restauracja - 500 m, Siłownia - 750 m, Sklep nocny - 1 000 m, Sklep spożywczy - 550 m, Szkoła podstawowa - 250 m, Szpital - 50 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 500 m Cena najmu: 1310 zł Opłaty administracyjne: 260 zł/1 osoba; 370 zł/2 osoby; Średnie opłaty za media: według zużycia Suma opłat: 1 570 zł/1 osoba; 1 680 zł/2 osoby; Zadzwoń lub napisz Pełna kwota kaucji wymagana przy zawarciu umowy najmu. Zarezerwuj zdalnie! Telefon: E- Lokal dostępny do oglądania 7 dni w tygodniu, także w święta Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

18 m²

Cena

1310 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Basen

Tak

Cena za m²

73 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kazimierz Szmidt, Juliusza Słowackiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Piotrków Trybunalski

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Poland

1200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

1310 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (18.0 m²) do wynajęcia w mieście Piotrków Trybunalski (Kazimierz Szmidt, Juliusza Słowackiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski, Poland) – rentola.pl