mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m² w mieście Warszawa

Green Caffè Nero, Aleja Jana Pawła II 18, 00-853 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka po remoncie metro Rondo onz Warszawa, Śródmieście

Do wynajęcia przestronna jasna kawalerka w bloku przy ulicy Jana Pawła 18, bezpośrednio przy stacji metra RONDO ONZ. Mieszkanie na ostatnim, 14. piętrze z widokiem na centrum Warszawy. Po remoncie w roku 2023: odświeżone ściany, wymieniona kabina prysznicowa, nowa szafka z umywalką i baterią, nowe panele podłogowe i listwy. Wyposażenie mieszkania: dwuosobowa, rozkładana kanapa, podwójne łóżko , stoliki nocne , szafa z nadstawką, biurko, fotel, telewizor na wysięgniku, zegar ścienny. W oknach zasłony i nowe rolety. W kuchni: płyta gazowa, piekarnik, lodówka, mikrofalówka. W łazience: kabina prysznicowa i pralka. W holu dodatkowe miejsce do przechowywania: pawlacze. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację. Wynajmujący gotowy wymienić część wyposażenia po uzgodnieniu z przyszłym najemcą. Mieszkanie dostępne do najmu od 1 lipca 2026. Warunki najmu: - Czynsz najmu: 3 200 PLN/m-c - Czynsz administracyjny: aktualnie: 426,44 PLN/m-c - Media: prąd, gaz, woda - wg. wskazań liczników (zaliczka: 200 PLN/m-c na wszystkie media) - Kaucja: dwumiesięczny czynsz - Ubezpieczenie OC najemcy - Umowa najmu okazjonalnego - jednorazowa opłata agencji w wysokości 50% czynszu najmu plus 23% VAT Szanowni Państwo, Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy Kodeks Cywilny. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą od właściciela nieruchomości i mogą one wymagać weryfikacji. Prawa do elementów ogłoszenia przysługują ELANDOM Nieruchomości S.C. (lub podmiotów współpracujących). Kopiowanie i rozpowszechnianie ogłoszenia lub jego elementów, bez zgody ELANDOM Nieruchomości S.C. jest zabronione. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

26 m²

Cena

3200 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

123 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Green Caffè Nero, Aleja Jana Pawła II 18, 00-853 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 51.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 51 m²

2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO imienia Pawła Jasienicy, Nowowiejska 5, 00-643 Warsaw, Poland

2565 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60 m²

Fryderyk Chopin University of Music, Okólnik, 00-370 Warsaw, Poland

2570 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 76.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 76 m²

Bobrowiecka 3A, 00-728 Warsaw, Poland

2578 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy