Dodano wczoraj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m² w mieście Kraków

Raciborska, 30-348 Krakow, Poland

1890 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka Ruczaj tramwaj piwnica parking balkon ul. Raciborska, Kraków

Emmerson prezentuje: Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie posiada łazienkę z wanną. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , położone w spokojnej dobrze skomunikowanej dzielnicy na Ruczaju, mieszkanie znajduje się na ulicy Raciborskiej, nieopodal takich ulic jak Bobrzyńskiego czy Chmieleniec. LOKALIZACJA W pobliżu Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Green Office Park (Shell, UBS, Ericsson, Nokia, Motorola), biurowiec HSBC, etc . Dostępna jest całodobowa komunikacja autobusowa oraz tramwajowa. Z osiedla możliwy jest szybki i bezproblemowy dojazd do centrum Krakowa. W pobliżu mamy dostęp do sklepów Lidla oraz Lewiatan. Dużą zaletą jest spokojna okolica zapewniająca komfort i wygodę, dodatkowo mamy w zasięgu 15 min spaceru kluby fitness i siłownie, korty tenisowe, basen czy stadninę koni. Ogromnym atutem lokalizacji jest cisza i spokój mimo dobrego dostępu do miasta. BUDYNEK 4 piętrowy blok z 2000 roku po termoizolacji na monitorowanym osiedlu MIESZKANIE Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze budynku. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi kuchnia z oknem, duży pokój z dostępem do balkonu część sypialna. W kuchni zostaną zmienione meble oraz kuchenka na elektryczną. Do mieszkanie przynależy komórka lokatorska. FINANSE Czynsz najmu 1890 PLN Czynsz administracyjny: 590PLN - zimowy (w tym zaliczkowo wywóz śmieci, woda, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy) 460 PLN - letni dodatkowo: prąd zaliczkowo 150PLN Opiekun oferty: Krzysztof Zwoleń. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

32 m²

Cena

1890 zł

Cena za m²

59 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Raciborska, 30-348 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Wojciecha Bogusławskiego 10, 31-048 Krakow, Poland

1533 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Erazma Jerzmanowskiego 20, 30-870 Krakow, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²

Pędzichów 16, 31-152 Krakow, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy