mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m² w mieście Kraków

IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego w Krakowie, Kazimierza Czapińskiego 5, 30-048 Krakow, Poland

1650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka w centrum - ul. Wróblewskiego

opis kraków – stare miasto – ul. wróblewskiego – 1 pokój – 20 m2 nieruchomość: kameralne mieszkanie o powierzchni 20 m2, zlokalizowane na parterze odrestaurowanej kamienicy od strony dziedzińca. mimo położenia w centrum miasta, okolica jest bardzo cicha i spokojna. mieszkanie składa się z pokoju z antresolą sypialnianą, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica. ogrzewanie elektryczne (dwutaryfowe). stan mieszkania: mieszkanie utrzymane w dobrym stanie technicznym, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty codziennego użytku: pralka, lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala. lokalizacja: budynek znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w krakowie. w zaledwie kilkanaście minut można dotrzeć piechotą do rynku głównego oraz dworca głównego. w pobliżu znajduje się mnóstwo sklepów i punktów usługowych. opłaty: 1650 zł + 200 zł (czynsz administracyjny) + prąd i woda wg zużycia obowiązuje opłata za pośrednictwo w wysokości 1-miesięcznego czynszu + vat. powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego. zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami rozdział 2, art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w najmie. (ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami).

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1650 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

83 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego w Krakowie, Kazimierza Czapińskiego 5, 30-048 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37 m²

Kopalnia Ceramiki, Starowiślna, 30-110 Krakow, Poland

1321 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²

Jagiellonia, Rakowicka 20, 31-510 Krakow, Poland

1340 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Stare Miasto, Kraków, Poland

1350 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (20.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego w Krakowie, Kazimierza Czapińskiego 5, 30-048 Krakow, Poland) – rentola.pl