Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 70 m² w mieście Warszawa

Wieluńska, 01-240 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Komfortowe 70 m2 - Warszawa Wola

Atrakcyjne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w Warszawie przy skwerze ks. kard. Stefana Wyszyńskiego/ Wola. Mieszkania usytuowane jest na 2. piętrze w 10- piętrowym apartamentowcu z 2001 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu, - otwartej kuchni, - sypialni z garderobą, - łazienki (z wanną), - drugiej, oddzielnej garderoby. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, umeblowane i klimatyzowane. Nowoczesny, elegancki budynek usytuowany w bardzo dogodnej lokalizacji. Mimo bliskości centrum jest cicho i spokojnie. Ochrona budynku i recepcja zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena najmu: 6400 zł (zawiera opłaty do administracji) plus opłaty za prąd. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

70 m²

Cena

6400 zł

Cena za m²

91 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wieluńska, 01-240 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64 m²

Zygmunta Słomińskiego, 00-197 Warsaw, Poland

5150 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75 m²

Hanki Czaki, 01-590 Warsaw, Poland

5150 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 54.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 54 m²

Bluszczańska 14, 00-712 Warsaw, Poland

5150 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (70.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wieluńska, 01-240 Warsaw, Poland) – rentola.pl