mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m² w mieście Kraków

Tadeusza Romanowicza, 30-702 Krakow, Poland

2710 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kraków, mieszkanie na wynajem, Romanowicza

mint property oferuje na wynajem komfortowe studio o łączniej powierzchni 24,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. tadusza romanowicza - w samym sercu zabłocia. mieszkanie jest nowe, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. opis mieszkania: mieszkanie składa się z: jasnego salonu z aneksem kuchennym i kanapą do spania nowoczesnej łazienki z prysznicem i pralką, funkcjonalnego przedpokoju z miejscem do przechowywania, balkonu. lokal jest nowe, wykończony w dobrym standardzie, umeblowany i gotowy do wprowadzenia się od zaraz. lokalizacja zabłocie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic krakowa – idealna dla osób ceniących nowoczesny styl życia. w pobliżu znajdują się: fabryka schindlera, mocak, bulwary wiślane, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i siłownie. świetna komunikacja – szybki dostęp do centrum miasta, kazimierza i podgórza. w okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja pkp kraków zabłocie. cena cena najmu: 2710 zł z czynszem + opłaty według złużycia (woda, prąd, ogrzewanie) internet gratis. możliwość wynajęcia miejsca postojowego za kwotę 300 zł zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

24 m²

Cena

2710 zł

Cena za m²

113 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Tadeusza Romanowicza, 30-702 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Aleja 3 Maja, 30-062 Krakow, Poland

2180 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m²

Bellesa, Anny Szwed-Śniadowskiej 36, 30-389 Krakow, Poland

2180 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41.24 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41 m²

Kraków Podgórze, Estakada Obrońców Lwowa, 30-546 Krakow, Poland

2199 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy