mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 71 m² w mieście Kraków

Chodź na Pole, Rusznikarska 14A, 31-279 Krakow, Poland

3800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kraków, mieszkanie na wynajem, Rusznikarska

mint property ma przyjemność zaprezentować państwu elegancki apartament zlokalizowany w sercu dzielnicy prądnik biały przy ul. rusznikarskiej w krakowie. apartament o powierzchni 71 m2, znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2000 r. z windą i składa się z: - salon z aneksem kuchennym - dwóch sypialni - łazienki - toalety - przedpokoju do mieszkania przynależy: - balkon - miejsce postojowe w garażu podziemnym (16 m2) - - piwnica (4m2) mieszkanie jest dwustronne, po generalnym remoncie, wszystko jest nowe i czeka na pierwszego najemcę. na wyposażeniu min.: zmywarka, klimatyzacja, tv, lodówka, pralka, mikrofala itp. ogrzewanie z sieci miejskiej brak zgody na zwięrzeta. mieszkanie wolne od 1 czerwca lokalizacja prądnik biały rejon ul. rusznikarskiej to lubiana i ceniona lokoalizacja wśród mieszkańców krakowa. ma doskonałą komunikacje i połączenie z wszystkimi najważniejszymy punktami w mieście. przystanek autobusowy: 4 min, przystanek tramwajowy 7 min. w najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, usługi, placówki oświatowe. osiedle jest w zasadzie samowystarczalne. cena cena najmu to 3800 pln miejsce postojowe 200 pln koszty związane z użytkowaniem: czynsz administracyjny 850 zł plus prąd i internet.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

71 m²

Cena

3800 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Chodź na Pole, Rusznikarska 14A, 31-279 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Puszkarska, 30-644 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Puszkarska, 30-644 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Wygoda 3, 31-106 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy