mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 50 m² w mieście Warszawa

Fryderyk Chopin University of Music, Okólnik, 00-370 Warsaw, Poland

3594 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Lublin, Śródmieście,okol. Uniwersytetu Medycznego, Polska

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o pow. 50,9 mkw. w bloku z 2014 r. w świetnej lokalizacji (blisko Uniwersytetu Medycznego), co sprawia, że jest to oferta idealna dla studentów. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni, pokoju dziennego z kuchnią, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Drugie piętro w niskim bloku. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty. Czynsz najmu wynosi 3229 zł plus czynsz administracyjny 365 zł plus zaliczka na prąd 80 zł od osoby. Czynsz najmu zawiera n. zużycie wody i ogrzewania do limitu, wywóz odpadów.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

50 m²

Cena

3594 zł

Cena za m²

72 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Fryderyk Chopin University of Music, Okólnik, 00-370 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Łopianowa, 03-198 Warsaw, Poland

2890 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Górczewska 120A, 01-460 Warsaw, Poland

2900 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 69.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 69 m²

Ułańska 3, 05-077 Warsaw, Poland

2900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy