mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132 m² w mieście Wrocław

Księcia Witolda 43a, 50-202 Wrocław, Poland

14 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Luksusowy apartament Old Money z widokiem na Odrę Wrocław

Polecam do wynajmu wyjątkowy, luksusowy apartament w stylu Old Money, położony w absolutnie topowej lokalizacji Wrocławia na sztucznej wyspie na rzece Odrze, zaledwie 500 metrów od Rynku. Z tarasu rozpościera się spektakularny widok na rzekę oraz Uniwersytet Wrocławski i panoramę miasta. To miejsce łączy prestiż ścisłego centrum z ciszą i kameralnością. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura miejska: restauracje, kawiarnie, tereny spacerowe oraz doskonała komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym 2/3 komfortowe sypialnie pokój (gabinet/pokój dziecięcy/gościnny) garderoba łazienka z wanną i prysznicem łazienka z prysznicem + WC,Apartament został wykończony w wysokim standardzie z dbałością o detale, jakość materiałów i ponadczasową estetykę. Warunki najmu: Cena najmu: 14 000 zł Opłaty dodatkowe: 2 000 zł (czynsz administracyjny + media) Internet i telewizja wliczone w cenę Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmutaras z widokiem na Odrę oraz Uniwersytet Wrocławski Najważniejsze informacje: dostępne od zaraz minimalny okres najmu: 12 miesięcy akceptacja zwierząt widok na rzekę i panoramę miasta prestiżowa, cicha lokalizacja w centrum Apartament idealny dla osób, które cenią komfort, elegancję i dyskretny luksus, a jednocześnie chcą mieszkać w samym sercu miasta bez rezygnacji z ciszy i prywatności. Doskonale sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i rodziny. Zapraszam na prezentację! Marta Łosińska Notus Finanse tel. Notus Finanse S.A. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

132 m²

Cena

14 000 zł

Cena za m²

106 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Księcia Witolda 43a, 50-202 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 149.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 149 m²

Wrocław, Poland

11 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 107.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 107 m²

Rymarska 41a, 53-206 Wrocław, Poland

11 900 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 107 m²

Rymarska 41a, 53-206 Wrocław, Poland

11 900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy