Dodano 3 dni temu
Pruszcz Gdański, Gdańsk County, Poland
4000 zł / miesiąc
Opis Ekskluzywna oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie idealne dla 15 pracowników, zapewniające wygodę i funkcjonalność w jednym miejscu. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana w samym sercu Pruszcza Gdańskiego, z doskonałym dostępem do Trójmiasta. Bliskość kluczowych arterii komunikacyjnych oraz pełna infrastruktura sprawiają, że dotarcie do każdego zakątka regionu jest szybkie i wygodne. Parametry nieruchomości Powierzchnia użytkowa: około 100 m² Samodzielne mieszkanie z własnymi licznikami - brak opłat administracyjnych! Trzy funkcjonalne pokoje, które można dostosować do potrzeb zespołu Kuchnia z oknem, zapewniająca komfort pracy i wypoczynku Łazienka z oknem, nowoczesna i przestronna Osobne WC z oknem Przestronne pomieszczenie gospodarcze Funkcjonalny przedpokój, zapewniający dobrą organizację przestrzeni Monitoring dla zwiększenia bezpieczeństwa Ogród na posesji - idealny do relaksu i integracji Miejsca postojowe przy nieruchomości - wygodny dostęp dla pracowników i gości Warunki najmu Cena wynajmu: 4 000 zł miesięcznie plus opłaty licznikowe za media (gaz, prąd, woda, wywóz śmieci). Wymagana kaucja w wysokości dwóch miesięcznych czynszów. Termin wydania do ustalenia - jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zainteresowanych prosimy o
Opis Ekskluzywna oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie idealne dla 15 pracowników, zapewniające wygodę i funkcjonalność w jednym miejscu. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana w samym sercu Pruszcza Gdańskiego, z doskonałym dostępem do Trójmiasta. Bliskość kluczowych arterii komunikacyjnych oraz pełna infrastruktura sprawiają, że dotarcie do każdego zakątka regionu jest szybkie i wygodne. Parametry nieruchomości Powierzchnia użytkowa: około 100 m² Samodzielne mieszkanie z własnymi licznikami - brak opłat administracyjnych! Trzy funkcjonalne pokoje, które można dostosować do potrzeb zespołu Kuchnia z oknem, zapewniająca komfort pracy i wypoczynku Łazienka z oknem, nowoczesna i przestronna Osobne WC z oknem Przestronne pomieszczenie gospodarcze Funkcjonalny przedpokój, zapewniający dobrą organizację przestrzeni Monitoring dla zwiększenia bezpieczeństwa Ogród na posesji - idealny do relaksu i integracji Miejsca postojowe przy nieruchomości - wygodny dostęp dla pracowników i gości Warunki najmu Cena wynajmu: 4 000 zł miesięcznie plus opłaty licznikowe za media (gaz, prąd, woda, wywóz śmieci).
Wymagana kaucja w wysokości dwóch miesięcznych czynszów. Termin wydania do ustalenia - jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zainteresowanych prosimy o
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
1
Powierzchnia
73 m²
Cena
4000 zł
Cena za m²
55 zł
Oferta znajduje się pod adresem Pruszcz Gdański, Gdańsk County, Poland
Ładowanie mapy