Desantowa, 59-205 Legnica, Poland
1690 zł / miesiąc
-REZERWACJA- Śliczne NOWE mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku NOVAFORMA. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30 ,2, + duży balkon o pow. ok 8 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Do Dyspozycji Najemcy będzie 1 miejsce parkingowe w hali garażowej- koszt miejsca parkingowego -180 zł. Mieszkanie wykończone według najnowszych trendów z użyciem wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne z przepięknym widokiem na zagospodarowany teren z jeziorkiem. Całość w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD- płyta indukcyjna, okap, zmywarka, piekarnik, duża lodówko-zamrażalka. Mieszkanie posiada ogrzewanie z sieci miejskiej. Cena 1690zł + 480 zł opłaty eksploatacyjne wraz z czynszem dla zarządcy + opłaty za media- woda, prąd i wywóz nieczystości Kaucja zwrotna 4000 zł Wymagana forma Umowy - Najem okazjonalny z udziałem Notariusza.
-REZERWACJA- Śliczne NOWE mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku NOVAFORMA. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30 ,2, + duży balkon o pow. ok 8 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Do Dyspozycji Najemcy będzie 1 miejsce parkingowe w hali garażowej- koszt miejsca parkingowego -180 zł. Mieszkanie wykończone według najnowszych trendów z użyciem wysokiej jakości materiałów.
Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne z przepięknym widokiem na zagospodarowany teren z jeziorkiem. Całość w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD- płyta indukcyjna, okap, zmywarka, piekarnik, duża lodówko-zamrażalka. Mieszkanie posiada ogrzewanie z sieci miejskiej. Cena 1690zł + 480 zł opłaty eksploatacyjne wraz z czynszem dla zarządcy + opłaty za media- woda, prąd i wywóz nieczystości Kaucja zwrotna 4000 zł Wymagana forma Umowy - Najem okazjonalny z udziałem Notariusza.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
30 m²
Cena
1690 zł
Cena za m²
56 zł
Oferta znajduje się pod adresem Desantowa, 59-205 Legnica, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Legnica