mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Wrocław

Kazimierza Wielkiego 46, 50-077 Wrocław, Poland

2499 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 35,30 m² z oddzielną kuchnią na wynajem Wrocław, Stare Miasto

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 35,3 m2, położone e centrum miasta przy samym Rynku. Lokalizacja gwarantuje bliską komunikację miejską jak również rozrywkę dla najemców w postaci licznych restauracji, kin, sklepów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salonu i sypialni), samodzielnej kuchni,i łazienki z kabiną prysznicową. Wystawa okien jest od strony zachodniej, a jednocześnie od strony skweru z tyłu budynku, co zapewnia względną ciszę mimo położenia w centrum miasta. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Wyposażone w nowe meble oraz sprzęty (zmywarka, duża lodówka z zamrażarką, pralka, płyta indukcyjna). Cena: zł + czynsz administracyjny 545,00 zł Obowiązuje kaucja. Ofertę prowadzi Urszula Miszczyszyn (aw. 1741), tel. , Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

2499 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

71 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kazimierza Wielkiego 46, 50-077 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Wrocław, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 50 m²

Koszela, Buforowa 119, 52-131 Wrocław, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Szybowcowa 50, 54-130 Wrocław, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy