mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m² w mieście Warszawa

Wesoła Pani, Marcina Kasprzaka 31, 01-235 Warsaw, Poland

3000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 38 m² z aneksem kuchennym na wynajem Warszawa, Wola

Na wynajem w pełni wyposażony i umeblowany apartament z klimatyzacją na XI piętrze na Osiedlu Bliska Wola. Do lokalu przynależy balkon z pięknym widokiem na południowy - zachód. Nowoczesne osiedle "Bliska Wola", ulica Kasprzaka 31. Etap CK oddany do użytku w 2018 roku. Wysoki standard części wspólnych! Recepcja, reprezentacyjne lobby, wykładziny na korytarzach, kamień na klatkach schodowych. Na I piętrze restauracja "First Floor", fryzjer oraz spa. Na parterze wiele lokali usługowych w tym żabka, restauracje, empik. Doskonała lokalizacja! Ulica Kasprzaka! 3,5 km do Pałacu Kultury i Nauki, 1,1 km do Stacji Metra Płocka. Obok osiedla stacja SKM Kasprzaka oraz kilkanaście linii autobusowych oraz tramwajowych. W najbliższej okolicy 3 parki miejskie (Szymańskiego, Sowińskiego oraz Moczydło). Na terenie osiedla boiska, otwarta siłownia, fontanny, nowoczesne place zabaw oraz wiele lokali usługowych (n: sklepy spożywcze, przedszkole, pralnia, restauracje itp.) Opis apartamentu: - 38m2, 2 pokoje - piętro 11/11 - okna wychodzące na południe - wysokość 2,8m - balkon - klimatyzacja - w pełni wykończony (meble oraz sprzęt AGD + RTV) Nie akceptujemy zwierząt i palenia w apartamencie. Miesięczny czynsz najmu: 3000zł + 1100zł (czynsz do administracji zawierający zaliczki na wodę, ogrzewanie i wywóz śmieci) RAZEM: 4100zł Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym - 200zł Apartament dostępny od zaraz. Zapraszam do Paweł Kaczor K3 Nieruchomości Tel.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

38 m²

Cena

3000 zł

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wesoła Pani, Marcina Kasprzaka 31, 01-235 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37 m²

Księdza Jerzego Popiełuszki 3, 01-786 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m²

Federa, Nowolipie 13/15, 00-150 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Chełmska 18A, 00-725 Warsaw, Poland

2400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (38.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wesoła Pani, Marcina Kasprzaka 31, 01-235 Warsaw, Poland) – rentola.pl