mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41 m² w mieście Rumia

Błoń Janowskich 5, 84-230 Rumia, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 41,26 m² z aneksem kuchennym na wynajem ul. Błoń Janowskich, Rumia, Błonia Janowskie

NOWOCZESNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM i ZEWNĘTRZNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM W RUMI. Zapraszamy do wynajmu komfortowego i bardzo słonecznego mieszkania położonego w nowoczesnym budynku z windą na spokojnym osiedlu. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze, co zapewnia większą prywatność oraz doskonałe doświetlenie wnętrza. Mieszkanie idealne dla singla lub pary poszukujących wygodnego miejsca do życia w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, samodzielnej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. W salonie znajduje się rogówka z funkcją spania, ława, komody. Aneks kuchenny z meblami na wymiar wraz ze sprzętem Agd. W sypialni jest sofa z funkcją spania, biurko i pojemna szafa. Kolejna szafa w zabudowie znajduje się w przedpokoju. Łazienka wyposażona jest w wannę oraz praktyczną zabudowę umożliwiającą przechowywanie. Opłaty do Wspólnoty wynoszą latem ok 460 zł, a zimą ok 650 zł. Pod blokiem jest dedykowane miejsce postojowe, teren ogrodzony, brama wjazdowa na pilota. Okolica idealna dla osób ceniących spokój i aktywny tryb życia. W pobliżu znajdują się liczne tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Jest mnóstwo punktów usługowych oraz przystanki komunikacji miejskiej. Osoby zainteresowane zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

41 m²

Cena

2350 zł

Cena za m²

57 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Błoń Janowskich 5, 84-230 Rumia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Rumia

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Pizza Hut, Henryka Dąbrowskiego 42/L1b, 84-230 Rumia, Poland

1990 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

1990 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36 m²

Sopocka 1, 84-230 Rumia, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (41.0 m²) do wynajęcia w mieście Rumia (Błoń Janowskich 5, 84-230 Rumia, Poland) – rentola.pl