Dodano 5 dni temu
Don Vito Pizza, Czerniakowska, 00-720 Warsaw, Poland
3500 zł / miesiąc
Mokotów | ul. Czerniakowska | 40 m² | po remoncie | pierwszy najem Do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,70 m², zlokalizowane na Mokotowie -Sielce przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (sprzęt AGD + podstawowe umeblowanie, naczynia), jednocześnie pozostawia przestrzeń do własnej aranżacji ( dekoracje i tekstylia użyte tylko do sesji) LOKALIZACJA : Świetnie skomunikowana część Mokotowa - szybki dojazd do centrum, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwaj, sklepy, usługi oraz tereny zielone. KOSZTY NAJMU : -czynsz najmu 3500 zł/mies plus czynsz i opłaty licznikowe -czynsz administracyjny 697 zł (1 osoba) 817 zł (2 osoby) -kaucja: 2-miesięczna -forma najmu: najem okazjonalny -wymagane OC najemcy Idealne dla singla lub pary, którzy szukają świeżego mieszkania w świetnej lokalizacji. Zapraszam do Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany
Mokotów | ul. Czerniakowska | 40 m² | po remoncie | pierwszy najem Do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,70 m², zlokalizowane na Mokotowie -Sielce przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (sprzęt AGD + podstawowe umeblowanie, naczynia), jednocześnie pozostawia przestrzeń do własnej aranżacji ( dekoracje i tekstylia użyte tylko do sesji) LOKALIZACJA : Świetnie skomunikowana część Mokotowa - szybki dojazd do centrum, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwaj, sklepy, usługi oraz tereny zielone.
KOSZTY NAJMU : -czynsz najmu 3500 zł/mies plus czynsz i opłaty licznikowe -czynsz administracyjny 697 zł (1 osoba) 817 zł (2 osoby) -kaucja: 2-miesięczna -forma najmu: najem okazjonalny -wymagane OC najemcy Idealne dla singla lub pary, którzy szukają świeżego mieszkania w świetnej lokalizacji. Zapraszam do Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Cena
3500 zł
Cena za m²
85 zł
Oferta znajduje się pod adresem Don Vito Pizza, Czerniakowska, 00-720 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa