mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m² w mieście Katowice

Brzozowa 13A, 40-170 Katowice, Poland

2635 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 48,95 m² z aneksem kuchennym na wynajem Katowice, Koszutka/Bogucice

BRZOZOWA 13A. Kameralny kompleks mieszkalny z trzydziestoma lokalami przeznaczonymi na wynajem oraz dedykowanymi im miejscami parkingowymi, znajdujący się zaledwie kilometr od Hali Widowiskowo-Sportowej "Spodek" w Katowicach. Pełna zieleni okolica stanowi lokalizację idealną do mieszkania, wypoczynku i rekreacji. W zasięgu od zaledwie kilkuset metrów do kilometra, dostępna jest pełna infrastruktura miejska, n. przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dotarcie do każdego z tych punktów pieszo lub rowerem zajmuje zaledwie kilka minut. Lokal mieszkalny nr 23 wraz z miejscem postojowym Kwota czynszu: zł za miesiąc + media Wysokość kaucji za lokal mieszkalny: zł Powierzchnia użytkowa lokalu: 48,95 m² (salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój) Wyposażenie w instalacje: elektryczną, wod.-kan., C.O., C.C.W. Dzielnica: Koszutka/Bogucice Ilość kondygnacji : 3 Piętro: 2 Rodzaj zawieranej umowy najmu: najem instytucjonalny na okres nie krótszy niż rok i nie dłuższy niż 10 lat (z możliwością przedłużenia).

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

48 m²

Cena

2635 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Parking

Tak

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Brzozowa 13A, 40-170 Katowice, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Katowice

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Generała Kazimierza Pułaskiego 27C, 40-276 Katowice, Poland

2125 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Szewska 20, 40-649 Katowice, Poland

2150 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Johna Baildona 20e, 40-115 Katowice, Poland

2150 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy