Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53 m² w mieście Kraków

Tuchowska 7C, 30-618 Krakow, Poland

2800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 53 m² z kuchnią z oknem na wynajem Kraków, Wola Duchacka

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 53 m², zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej w Krakowie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego. LOKALIZACJA W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura potrzebna do komfortowego życia, w tym sklepy spożywcze, apteka, przychodnia, bank oraz liczne punkty usługowe. W pobliżu dostępne są n. Lidl, Carrefour oraz Biedronka. Dodatkowym atutem jest bliskość Bonarka City Center, do którego można dotrzeć w zaledwie kilkanaście minut. Świetna komunikacja miejska oraz przystanki tramwajowe i autobusowe oddalone o około 5 minut spacerem zapewniają szybki i wygodny dojazd do centrum Krakowa. MIESZKANIE Na powierzchnię 53 m² składają się przestronny salon z klimatyzacją oraz wyjściem na balkon, sypialnia wyposażona w sofę, szafę garderobianą i biurko, oddzielna w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na zieleń i południową ekspozycją. Kuchnia wyposażona w mikrofalówkę, lodówko- zamrażarkę, zmywarkę, czajnik, komplet sztućców oraz kubków. DODATKOWE INFORMACJE Kameralny budynek z 2017 roku, z windą i domofonem Możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci MPEC. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze Zdjęcia przedstawiają wyposażenie lokalu. CENA Czynsz najmu: 2800 PLN Czynsz administracyjny: 645 PLN Miejsce postojowe: 200 PLN Drugie miejsce postojowe: 300 PLN (opcjonalnie) Prąd: ok. PLN Zapraszamy do Krzysztof Tel: E

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

53 m²

Cena

2800 zł

Cena za m²

53 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Tuchowska 7C, 30-618 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Aleksandra Fredry 37, 30-605 Krakow, Poland

2249 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Wrocławska 53C, 30-011 Krakow, Poland

2250 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Juliana Fałata, 30-118 Krakow, Poland

2250 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (53.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (Tuchowska 7C, 30-618 Krakow, Poland) – rentola.pl