mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m² w mieście Warszawa

Pasto, Konstruktorska 5C, 02-673 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 60 m² z kuchnią z oknem na wynajem Warszawa, Mokotów

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z 2 sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek oraz przedpokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana oraz wyposażona w sprzęt AGD. Najważniejsze informacje: - Balkon - Dwie windy - Zwierzęta są akceptowane - Dobra komunikacja - dojazd do Centrum miasta zajmuje 20 minut - Parking w garażu podziemnym, - Zamknięty teren Standard wykończenia: Mieszkanie wykonane w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły. Wyposażenie: Sypialnie są wyposażone w duże łóżka, szafki nocne oraz szafy. Salon wyposażony jest w dużą sofę, stolik kawowy oraz stół kuchenny wraz z krzesłami. Na balkonie są stolik kawowy oraz fotele. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę indukcyjną, piekarnik, stół z krzesłami. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz pralkę, a także w mieszkaniu znajduje się oddzielne WC. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Konstruktorska 5C. Dojazd do Centrum miasta zajmuje ok. 20 minut. W okolicy znajdują się różne sklepy, kawiarnie, salony fryzjerskie business centrum itd. W bliskiej odległości również znajduje się Westfield Mokotów. Opłaty: Czynsz najmu wynosi 5200 zł + czynsz administracyjny 1400 zł + dodatkowo płatny jest prąd według licznika. Zwierzęta są akceptowane. Wymagana kaucja zwrotna 6000 zł Lokal wolny od zaraz Zapraszam na prezentację!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

60 m²

Cena

5200 zł

Cena za m²

87 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Pasto, Konstruktorska 5C, 02-673 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Wspólna 27A, 00-519 Warsaw, Poland

4168 € / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

Warszawa Rakowiec, Mikołaja Drygały, 02-388 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59 m²

Żabka, Zygmunta Słomińskiego 5, 00-195 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy