Dodano 5 dni temu

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m² w mieście Warszawa

Magazynowa 13A, 02-652 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 64 m² z oddzielną kuchnią na wynajem Warszawa, Mokotów

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Magazynowa 13A o powierzchni 64 m², położone na 6. piętrze w budynku z 2 windami, na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z 2 sypialni, dużego salonu z oddzielną kuchnią, 2 łazienek oraz przedpokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana oraz wyposażona w sprzęt RTV i AGD. Najważniejsze informacje: - Duży balkon - Parking podziemny - Komórka lokatorska 5m² - Zwierzęta są akceptowane (mały piesek) - Dojazd do Centrum miasta samochodem zajmuje 15-20 minut - Zamknięty teren - Blisko znajduje się Westfield Mokotów Standard wykończenia: Mieszkanie wykonane w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły. Wyposażenie: Sypialnie są wyposażone w duże łóżko i jedne łóżko pojedyncze, szafki nocne oraz szafy z oświetleniem wewnętrznym, a także biurka do nauki albo pracy. Salon wyposażony jest w dużą sofę, stolik kawowy oraz stół kuchenny wraz z krzesłami. Przynależy duży balkon, na którym można postawić stolik kawowy oraz fotele. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę indukcyjną, piekarnik, stół z krzesłami. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz pralkę, a także w mieszkaniu znajduje się oddzielne WC. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Magazynowa 13A na zamkniętym terenie. Dojazd do Centrum miasta zajmuje ok. 15-20 minut samochodem. Jest dwupoziomowy parking podziemny. W okolicy znajdują się Biedronka, restauracji. W bliskiej odległości również znajduje się Westfield Mokotów. Opłaty: Czynsz najmu wynosi 5200 zł + czynsz administracyjny 910 zł + dodatkowo płatny jest prąd według licznika. Zwierzęta są akceptowane. Wymagana kaucja zwrotna 5200 zł Lokal wolny od zaraz Zapraszam na prezentację!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

64 m²

Cena

5200 zł

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Magazynowa 13A, 02-652 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Wspólna 27A, 00-519 Warsaw, Poland

4168 € / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

Warszawa Rakowiec, Mikołaja Drygały, 02-388 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59 m²

Żabka, Zygmunta Słomińskiego 5, 00-195 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy