mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 65 m² w mieście Warszawa

Główna Biblioteka Lekarska, Chocimska 22, 00-791 Warsaw, Poland

5400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie 65,52 m² z kuchnią z oknem na wynajem ul. Kujawska, Warszawa, Mokotów

Najem | 2 pokoje | 65,52 m² | po remoncie | kamienica | Stary Mokotów, ul. Kujawska Pierwszy najem | wysoki standard | klimatyczna kamienica NA WYNAJEM: Elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 65,52 m², położony w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy przy ul. Kujawskiej na Starym Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie -nigdy wcześniej niezamieszkałe. Wykończone pod nadzorem architekta, z dbałością o detale i spójność stylistyczną. ROZKŁAD: przestronny, jasny salon sypialnia oddzielna kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, piekarnik, płyta, lodówka) łazienka z prysznicem spiżarnia / schowek STANDARD: wysoki standard wykończenia wysokie sufity duże okna - dobre doświetlenie wszystko nowe, po remoncie BUDYNEK: Kamienica z 1934 roku po rewitalizacji (). odrestaurowana elewacja zachowane detale architektoniczne reprezentacyjne wejście -klimatyczne patio z miejcem na rowery LOKALIZACJA - STARY MOKOTÓW: Ulica Kujawska -spokojna, zielona część Mokotowa z pełną infrastrukturą. W pobliżu: Park Morskie Oko, Łazienki Królewskie restauracje, kawiarnie, sklepy Galeria Plac Unii komunikacja miejska (tramwaje, autobusy) blisko metro WARUNKI NAJMU: czynsz najmu: 5400 zł/miesiąc opłaty eksploatacyjne: -1 osoba: ok. 1130 zł /2 osoby: ok. 1310 zł dodatkowo: opłaty licznikowe kaucja: 7000 zł DODATKOWO: weryfikacja najemcy: Sent preferowany najem okazjonalny Zapraszam do Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

65 m²

Cena

5400 zł

Cena za m²

83 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Główna Biblioteka Lekarska, Chocimska 22, 00-791 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57.11 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57 m²

Księcia Trojdena 11, 02-109 Warsaw, Poland

4340 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57.04 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57 m²

Władysława Okińskiego 1, 02-115 Warsaw, Poland

4340 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59 m²

Racjonalizacji 7, 02-673 Warsaw, Poland

4350 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy