mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m² w mieście Gliwice

Toszecka 5, 44-102 Gliwice, Poland

2490 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Gliwice Centrum Centrum Przesiadkowe, 2490 PLN, 45 m2, domy-27160949

Poznaj nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w prestiżowej kamienicy przy ulicy Toszeckiej, tuż przy Centrum Przesiadkowym w samym sercu Gliwic. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i doskonałą lokalizację! Mieszkanie zostało świeżo zaadaptowane w 2026 roku i usytuowane jest na pierwszym piętrze, zapewniając wygodny dostęp i prywatność. W pełni wyposażone w nowoczesne meble, sprzęt AGD oraz klimatyzację, gotowe do zamieszkania od zaraz. Do dyspozycji (...) Poznaj nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w prestiżowej kamienicy przy ulicy Toszeckiej, tuż przy Centrum Przesiadkowym w samym sercu Gliwic. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i doskonałą lokalizację! Mieszkanie zostało świeżo zaadaptowane w 2026 roku i usytuowane jest na pierwszym piętrze, zapewniając wygodny dostęp i prywatność. W pełni wyposażone w nowoczesne meble, sprzęt AGD oraz klimatyzację, gotowe do zamieszkania od zaraz. Do dyspozycji najemcy są również pomieszczenia użytkowe oraz praktyczna piwnica, która pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Wszystko w tym mieszkaniu jest nowe - nigdy wcześniej nie zamieszkiwane, co gwarantuje świeżość i komfort użytkowania. Wyposażenie obejmuje: Dodatkowe informacje: Lokalizacja to prawdziwy atut - zaledwie kilka kroków do Centrum Przesiadkowego, co zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne liniami autobusowymi i tramwajowymi. W pobliżu znajdziesz liczne sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone, które sprzyjają relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi. Nie przegap okazji! To mieszkanie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, nowoczesność i świetną lokalizację w centrum Gliwic. S

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

45 m²

Cena

2490 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Toszecka 5, 44-102 Gliwice, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gliwice

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Góry Chełmskiej 19, 44-121 Gliwice, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Na Masę, Aleksandra Fredry 1, 44-100 Gliwice, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (45.0 m²) do wynajęcia w mieście Gliwice (Toszecka 5, 44-102 Gliwice, Poland) – rentola.pl