Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 30 m² w mieście Kraków

Myśliwska 66E, 30-718 Krakow, Poland

2800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Kraków Kraków-Podgórze Myśliwska, 2800 PLN, 30,5 m2, domy-5184/7466/OMW

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części miasta z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się piekarnia, restauracja włoska oraz sklep Żabka. W okolicy dostępne są liczne sklepy, restauracje, siłownia, tereny zielone oraz Zalew Bagry. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o około 4 minuty spacerem, a przystanek (...) Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części miasta z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się piekarnia, restauracja włoska oraz sklep Żabka. W okolicy dostępne są liczne sklepy, restauracje, siłownia, tereny zielone oraz Zalew Bagry. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o około 4 minuty spacerem, a przystanek tramwajowy o około 10 minut. Dojazd tramwajem do Ronda Grzegórzeckiego zajmuje około 10 minut. CITY VIBE to nowoczesna inwestycja oddana do użytku w ubiegłym roku. Budynek o współczesnej architekturze wyposażony jest w windę. Osiedle oferuje rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną z miejscami do wypoczynku, siłownią plenerową oraz boiskiem do siatkówki. Mieszkanie jest nowe i nie było wcześniej zamieszkałe. Lokal o powierzchni znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i funkcjonalność. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort codziennego życia.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

30 m²

Cena

2800 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Myśliwska 66E, 30-718 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Aleksandra Fredry 37, 30-605 Krakow, Poland

2249 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Wrocławska 53C, 30-011 Krakow, Poland

2250 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Wrocławska 53C, 30-011 Krakow, Poland

2250 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy