mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 65 m² w mieście Kraków

Totus Tuus, 30-613 Krakow, Poland

4980 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Kraków Łagiewniki Totus Tuus, 4980 PLN, 65 m2, domy-56777/2089/OMW

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w spokojnej i zielonej części Kraków – w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Totus Tuus. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku i posiada przynależny, prywatny ogródek, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku, porannej kawy czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkanie składa się z: - dwóch ustawnych, jasnych sypialni, - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - funkcjonalnego przedpokoju. Salon z aneksem kuchennym tworzy (...) Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w spokojnej i zielonej części Kraków – w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Totus Tuus. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku i posiada przynależny, prywatny ogródek, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku, porannej kawy czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkanie składa się z: - dwóch ustawnych, jasnych sypialni, - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - funkcjonalnego przedpokoju. Salon z aneksem kuchennym tworzy komfortową, otwartą przestrzeń dzienną – idealną do wspólnego spędzania czasu oraz przyjmowania gości. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a bezpośrednie wyjście do ogródka zwiększa poczucie przestrzeni i komfortu. Mieszkanie doskonale sprawdzi się dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego pokoju na biuro. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie szybki dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów oraz terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz kameralne otoczenie z dostępem do własnego ogródka. CENA: 4980 PLN + 300 PLN czynsz administracyjny + media Celem odbycia prywatnej wizyty w mieszkaniu zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

65 m²

Cena

4980 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Ogród

Tak

Cena za m²

77 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Totus Tuus, 30-613 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 91.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 91 m²

22A, 31-963 Krakow, Poland

3990 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 66.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 66 m²

Józefitów 7, 30-039 Krakow, Poland

3990 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Pułkownika Francesco Nullo 12, 31-543 Krakow, Poland

3990 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy