mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 52 m² w mieście Kraków

43, 31-625 Krakow, Poland

3250 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, małopolskie Kraków osiedle Piastów, 3250 PLN, 52 m2, domy-gratka-42647487

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia na os. Piastów w Krakowie. Powierzchnia 52 m2 3 pokoje -osobna kuchnia (kuchenka gazowa, lodówka), - łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, toaleta), - przedpokój Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie dwustronne (wschód, południe). Okna PCV, ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska. Mieszkanie położone blisko pętli tramwajowej i autobusów. W sąsiedztwie jest żłobek, przedszkole, szkoła,plac zabaw, plac targowy i sklepy. Czynsz najmu 2200 zł. plus czynsz administracyjny 850 zł. plus gaz i prąd według zużycia. Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 3250 zł.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

52 m²

Cena

3250 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

63 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem 43, 31-625 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Elizy Orzeszkowej 7, 31-065 Krakow, Poland

2600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Obozowa 55A, 30-383 Krakow, Poland

2600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Bagrowa 23A, 30-733 Krakow, Poland

2600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy