mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m² w mieście Nowy Sącz

Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego 64g, 33-300 Nowy Sącz, Poland

2502 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Nowy Sącz Gen. Wieniawy-Długoszowskiego, 2200 PLN, 50 m2, domy-KN618226459

*2 pokoje *kuchnia *łazienka *przedpokój *dostęp do ogrodu 1 miesięczna kaucja. Najem okazjonalny na n 1 (...) *2 pokoje *kuchnia *łazienka *przedpokój *dostęp do ogrodu 1 miesięczna kaucja. Najem okazjonalny na n 1 rok. Mieszkanie w części umeblowane dostępne do zaraz. : w pobliżu szkoły, przedszkola, żłobki, , sklepy spożywcze, centrum handlowe Gołąbkowice, basen, bardzo dobra komunikacja autobusowa MPK Świetna opcja dla singli, pary lub osób starszych. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

50 m²

Cena

2502 zł

Cena za m²

50 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego 64g, 33-300 Nowy Sącz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Nowy Sącz

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57 m²

Józefa Szujskiego 18, 33-300 Nowy Sącz, Poland

2100 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

2200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 63.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 63 m²

Wincentego Pola 52a, 33-300 Nowy Sącz, Poland

2400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy