mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m² w mieście Olsztyn

Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 5, 42-256 Olsztyn, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Pana Tadeusza, Olsztyn, Poland

WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pralkę, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik) oraz najpotrzebniejsze meble. Do wyposażenia pozostaje sypialnia – według własnych potrzeb. Powierzchnia użytkowa wynosi 32,30 na którą składają się: Salon o powierzchni 11m2 Sypialnia o powierzchni 8.7m2 Kuchnia o powierzchni 3.85m2 Łazienka o powierzchni 3.45m2 Przedpokój o powierzchni 5.3m2 Mieszkanie idealne dla osób pracujących, tj. singla, pary pracującej lub młodego małżeństwa . Wynajem dla osób bez dzieci, zwierząt. Umowa na czas określony, min. 12 miesięcy. Lokal usytuowany jest na dziewiątym piętrze z nowoczesną i cichobieżną widną. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą! Lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu, aczkolwiek na podłogach pozostawiono parkiety (które zostały odświeżone), jest nowa instalacja elektryczna, nowa kuchnia i łazienka. Podstawowe meble w salonie jak kanapa i meblościanka pozwalają na natychmiastową przeprowadzkę. Mile widziane umeblowanie sypialni we własnym zakresie. W przedpokoju zamontowano dużą szafę – podobnie zresztą jak w sypialni. Lokal dostępny od zaraz , a na koszty utrzymania lokalu mieszkalnego składają się: a) czynsz za lokal mieszkalny w wysokości 2350 zł/m-c b) zaliczka na opłaty eksploatacyjne za utrzymanie lokalu mieszkalnego (ogrzewanie, woda zimna 2 m3, woda ciepła 1,5 m3, utrzymanie klatki schodowej) – 550 zł/m-c, c) rachunek za prąd według zużycia (ok zł/m-c) d) ewentualnie koszty internetu/telewizji (najemca podpisuje umowę we własnym zakresie). Pobrana zostanie również kaucja zwrotna w wysokości 30 00 zł. Jednorazowa opłata dla biura 450 zł. Polecam! Zadzwoń i umów się na prezentację. Zapraszam! Więcej zdjęć lepszej jakości tylko na l tel. kom.: e- l Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 1686)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

32 m²

Cena

2350 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

73 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 5, 42-256 Olsztyn, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Olsztyn

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 39 m²

2200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy