Dodano 3 dni temu
Jeziorna, 84-230 Rumia, Poland
2600 zł / miesiąc
To pierwszy najem. Wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania od razu. Układ: • salon z aneksem kuchennym • oddzielna sypialnia • łazienka • balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Jest sprzęt AGD i meble. W sypialni i przedpokoju są dwie duże szafy, więc jest dużo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji jest miejsce postojowe na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: • bardzo cicho, budynek jest oddalony od głównej ulicy • około 500 m do centrum handlowego Auchan • szybki dojazd do Gdyni i (...) To pierwszy najem. Wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania od razu. Układ: • salon z aneksem kuchennym • oddzielna sypialnia • łazienka • balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Jest sprzęt AGD i meble. W sypialni i przedpokoju są dwie duże szafy, więc jest dużo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji jest miejsce postojowe na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: • bardzo cicho, budynek jest oddalony od głównej ulicy • około 500 m do centrum handlowego Auchan • szybki dojazd do Gdyni i całego Trójmiasta • w okolicy sklepy, usługi i wszystko co potrzebne na co dzień Koszty: • czynsz najmu: 2600 zł plus kaucja miesięczna • czynsz administracyjny: 269 zł • prąd według zużycia Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Dostępne od zaraz. Zapraszam do
To pierwszy najem. Wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania od razu. Układ: • salon z aneksem kuchennym • oddzielna sypialnia • łazienka • balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Jest sprzęt AGD i meble. W sypialni i przedpokoju są dwie duże szafy, więc jest dużo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji jest miejsce postojowe na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: • bardzo cicho, budynek jest oddalony od głównej ulicy • około 500 m do centrum handlowego Auchan • szybki dojazd do Gdyni i (...) To pierwszy najem. Wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania od razu. Układ: • salon z aneksem kuchennym • oddzielna sypialnia • łazienka • balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone.
Jest sprzęt AGD i meble. W sypialni i przedpokoju są dwie duże szafy, więc jest dużo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji jest miejsce postojowe na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: • bardzo cicho, budynek jest oddalony od głównej ulicy • około 500 m do centrum handlowego Auchan • szybki dojazd do Gdyni i całego Trójmiasta • w okolicy sklepy, usługi i wszystko co potrzebne na co dzień Koszty: • czynsz najmu: 2600 zł plus kaucja miesięczna • czynsz administracyjny: 269 zł • prąd według zużycia Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Dostępne od zaraz. Zapraszam do
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
39 m²
Cena
2600 zł
Cena za m²
67 zł
Oferta znajduje się pod adresem Jeziorna, 84-230 Rumia, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Rumia