mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 49 m² w mieście Warszawa

Aleja Niepodległości 111, 02-626 Warsaw, Poland

3400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa M. Warszawa Mokotów Aleja Niepodległości, 3400 PLN, 49,74 m2, domy-PRP-MW-76108

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe - SGH, SGGW oraz Politechnika Warszawska. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Brak windy. Pomieszczenia: 3 pokoje, aneks kuchenny , łazienka z WC, przedpokój. (...) Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe - SGH, SGGW oraz Politechnika Warszawska. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Brak windy. Pomieszczenia: 3 pokoje, aneks kuchenny , łazienka z WC, przedpokój. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęt AGD (lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala, pralka). Koszty utrzymania: 3 400 PLN (czynsz najmu) + ok. 1500 PLN (zmienny czynsz administracyjny - w tym zaliczki na ogrzewanie, wywóz śmieci i fundusz remontowy) + prąd, gaz, woda wg wskazań liczników. [Czynsz administracyjny ma charakter orientacyjny, jest wartością zmienną i może ulec zmianie w zależności od decyzji wspólnoty/spółdzielni, liczby osób zamieszkujących oraz bieżących kosztów utrzymania nieruchomości.] Kaucja: 5 000 PLN. Wymagany najem okazjonalny. Dla mieszkania nie zostało wykonane świadectwo charakterystyki energetycznej. Dane

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

49 m²

Cena

3400 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Winda

Tak

Cena za m²

69 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleja Niepodległości 111, 02-626 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Bielany, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

2720 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 47.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 47 m²

Szegedyńska 1, 01-957 Warsaw, Poland

2735 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Sieczna 72, 03-290 Warsaw, Poland

2740 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy