mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 94 m² w mieście Warszawa

Koszykowa 75, 00-662 Warsaw, Poland

5900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście Koszykowa, 5900 PLN, 94 m2, domy-1272/151/OMW

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1954r. (dwa pokoje w amfiladzie jeden oddzielny) na biuro. Kamienica po pełnym remoncie: dach, wymienione instalacje, nowe klatki schodowe i elewacja, dwa lokale na piętrze, okna wychodzą na cichą uliczkę. Wysokość 2,85m. Pokoje 22 /18 /17m2 jeden z pokoi 22m2 jest przechodni połączony dwuskrzydłowymi drzwiami z pokojem 18m2, holl 10m2 w kwadracie, oddzielna kuchnia 9m2. Duża łazienka 6,5m2, oddzielne WC Instalacje po (...) Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1954r. (dwa pokoje w amfiladzie jeden oddzielny) na biuro. Kamienica po pełnym remoncie: dach, wymienione instalacje, nowe klatki schodowe i elewacja, dwa lokale na piętrze, okna wychodzą na cichą uliczkę. Wysokość 2,85m. Pokoje 22 /18 /17m2 jeden z pokoi 22m2 jest przechodni połączony dwuskrzydłowymi drzwiami z pokojem 18m2, holl 10m2 w kwadracie, oddzielna kuchnia 9m2. Duża łazienka 6,5m2, oddzielne WC Instalacje po wymianie wraz z nowymi grzejnikami, na podłodze parkiet w dobrym stanie, okna drewniane, drzwi antywłamaniowe. Świetny punkt komunikacyjny blisko autobus, tramwaj i metro. W pobliżu Politechnika, sklepy. Na biuro, kancelarie itp. Czynsz najmu 4.200,- zł + czynsz administracyjny 1700,- zł = 5.900,- zł Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, ma charakter informacyjny. Jako agencja nieruchomości za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

94 m²

Cena

5900 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Centrum

Tak

Cena za m²

63 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Koszykowa 75, 00-662 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Stanisława Kierbedzia 4, 00-728 Warsaw, Poland

4750 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 72.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 72 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

4750 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Sprzeczna, 03-722 Warsaw, Poland

4750 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy