mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98 m² w mieście Warszawa

Paczkomat InPost, Aleja 3 Maja 12, 00-391 Warsaw, Poland

8200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście Powiśle, 8200 PLN, 98 m2, domy-3/18468/OMW

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal składa się z: 3 dużych i ustawnych, niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnej toalety, przestronnego przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w eleganckiej, zadbanej kamienicy. Wysokie sufity, duże okna i oryginalny parkiet tworzą wyjątkowy klimat sprzyjający pracy. Stan lokalu: parkiet świeżo wycyklinowany, ściany odmalowane, w lokalu jest (...) Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal składa się z: 3 dużych i ustawnych, niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnej toalety, przestronnego przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w eleganckiej, zadbanej kamienicy. Wysokie sufity, duże okna i oryginalny parkiet tworzą wyjątkowy klimat sprzyjający pracy. Stan lokalu: parkiet świeżo wycyklinowany, ściany odmalowane, w lokalu jest klimatyzacja. Najważniejsze atuty: • prestiżowa lokalizacja na Powiślu, • reprezentacyjna kamienica, • wysokie, jasne pomieszczenia, • układ idealny pod działalność biurową, • doskonała komunikacja – blisko metro, przystanki autobusowe i tramwajowe, • w najbliższym otoczeniu liczne restauracje, kawiarnie i usługi. Idealne na: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

98 m²

Cena

8200 zł

Cena za m²

84 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Paczkomat InPost, Aleja 3 Maja 12, 00-391 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57 m²

Krochmalna 58, 00-870 Warsaw, Poland

6600 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 88.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 88 m²

Sarmacka, 02-999 Warsaw, Poland

6600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

6600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy