mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Warszawa

Ludwiki 1, 01-226 Warsaw, Poland

4500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Ludwiki, 4500 PLN, 42 m2, domy-18

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Ludwiki ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US • UKŁAD: Nowoczesny apartament o powierzchni 42 m² znajduje się na 1 piętrze. Składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt AGD, sypialni, łazienki, balkonu. Całość mieści się w nowoczesnym apartamentowcu Apartamenty Ludwiki z 2023 roku, co gwarantuje wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane i wyposażone w (...) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Ludwiki ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US • UKŁAD: Nowoczesny apartament o powierzchni 42 m² znajduje się na 1 piętrze. Składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt AGD, sypialni, łazienki, balkonu. Całość mieści się w nowoczesnym apartamentowcu Apartamenty Ludwiki z 2023 roku, co gwarantuje wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. • LOKALIZACJA: Apartament umiejscowiony jest w samym centrum warszawskiej Woli, przy ul. Ludwiki. W bliskiej odległości: stacja metra Płocka – około 1 minuta pieszo, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy oraz punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. • UDOGODNIENIA: Winda Miejsce parkingowe w cenie Balkon Dostępne do wynajęcia od zaraz. • CENA: Koszt wynajmu to 4 500 PLN miesięcznie. Czynsz administracyjny: 950 PLN. • MEDIA: Prąd Zapraszamy do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

4500 zł

Cena za m²

107 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ludwiki 1, 01-226 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m²

Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Beauty Co, Mariana Zdziechowskiego 7, 02-659 Warsaw, Poland

3600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy